See naine teenib oma rindadega kuni €1200 päevas (lisatud fotod)

36-aastane Kristy Love’l on uskumatult hiiglaslik rinnapartii, suurusega 48NN ja ta teenib nendega elatist, mis ei ole teps mitte väike – umbes 1200 eurot päevas.

Tema tööks on «rindadega massaaž», mille hulga kuulub rindadega pigistamine ja lämmatamine. Nii imelik, kui see ka ei tunduks, aga selle eest on inimesed nõus maksma kuni 1200 eurot.

Siiski vaatamata heale töökohale, ei ole ta oma eluga päris rahul. Ta tahab leida omale partnerit ja hingekaaslast ning kirjutas ka sellest avalikult: «Ma soovin leida seda tõelist armastust. Kedagi, kes mind armastab ja keda ma saan armastada. Mu rinnad ei pea olema üksinda; neil on aeg leida see õige mees.»

Naise enda sõnul ei tähenda, et ta otsiks mees, kellele meeldivad ta suured rinnad, vaid siiski inimest, kes näeb massiivse partii taga siiski hingesugulast ja armastatud naist.

Kumbki rind kaalub pea 7kg

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...