Mees jõi end purupurju, ärgates avastas rattaluku ümber kaela

Mis oleks pärast pidu veel hullem kui ärgata räige pohmelliga? Loomulikult, kui avastad, et Sinu kaelaümber on rattalukk ning selle lahti lõikamiseks ei ole muud varianti, kui kasutada ketaslõikurit või siis maakeeli relakat.

OUCH! Juba niisama hakkab sellest pea valutama, aga kui on pohmell ja relakas on otse kõrvade ääres. Palju õnne, Sa võitsid jackpoti!

relakas2

Või hoopis tunneme kaasa just sellele inglasele, kes suutis alkoholi kaasabil kaotada ära igasuguse mälu ja taju ning jääda sügavasse karuunne. Kamraadidel ei jäänud põõnav seltskonnakaaslane märkamata ning tuldi lausa briljantsele ideele – lukustada mehe kaela ümber Magnum Plus rattalukk ning võtmed ära visata.

Ohver ärkas kell 4 päeval universumi suurima pohmelliga ning loomulikult oli juhtunust ehmunud. Ta ei osanud midagi teha ning läks koju, kus alles 19.30 pöördus koos emaga lähimasse tuletõrjedepoosse, kus mees lõpuks vabastati raudsest kaelusest.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...