Narkodiilerile läks sotsiaalmeedia edevus maksma üle 110 000 euro, lisaks peab veetma kuus aastat trellide taga

Narkodiileri edevad pildid Instagramis
Narkodiileri edevad pildid Instagramis

Ühendkuningriikides elavale 33-aastasele mehele läks sotsiaalmeedia edevus maksma üle 81 000 naela (111 000 eurot). Lisaks peab veetma üle kuue aasta trellide taga.

Junior Francis postitas sotsiaalmeediasse fotosid suure hunniku sularahaga. Fotode all väitis, et tegu on raske ja suure vaevaga teenitud rahaga.

Narkodiiler2

Loomulikult püüdis see paljude s.h. ametivõimude tähelepanu ning tekitas kahtlusi. Kahtluste kinnitamiseks korraldati eelmise aasta novembris mehe koju haarang. Mees küll väitis, et on süütu, aga kahjuks asitõendid rääkisid mehe sõnadele vastu.

Ta telefonist leiti mitmeid narkoärile viitavaid sõnumeid. Lisaks leiti läbiotsimise käigus mehe kodust 7000 naela sularaha ning 75 000 naela väärtuses kokaiini ja heroiini.

Mees mõisteti süüdi narkootikumide omamises ja müümises ning rahapesus. Nüüd peab ta edevaid pilte tegema rootsikardinate taga ja seda vähemalt järgmised kuus aastat.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...