Loe, kuidas 19-aastane poiss teenib internetis üle 20 000 euro nädalas

19-aastane iirlane Richard Wilson avas kaks nädalat tagasi veebilehe www.milliondollarbillboard.club, millega on teeninud juba üle 39 000 eurot.
19-aastane iirlane Richard Wilson avas kaks nädalat tagasi veebilehe www.milliondollarbillboard.club, millega on teeninud juba üle 39 000 eurot.

19-aastane iirlane Richard Wilson avas kaks nädalat tagasi veebilehe www.milliondollarbillboard.club, kus müüb reklaami ühe piksli kaupa – piksli hind on 1 dollar (0,95 eurot). Osta võid nii palju piksleid, kui soovid.

Idee tundub lihtne ja jabur, aga vähem kui kahe nädalaga on ta maha müünud juba 41 300 pikslit ehk teeninud 41 300 dollarit (39 000 eurot). Raha kasutab eelkõige õpingute finantseerimiseks ning ülejääva osa eest plaanib avada heategevusorganisatsiooni.

The Million Dollar Homepage

Antud idee ei ole ainulaadne. 2005. aastal avas inglane Alex Tew sarnase veebilehe (The Million Dollar Homepage), kus samamoodi müüs ühe dollari eest ühe piksli suuruse reklaami.

Veebilehest sai interneti fenomen, sest kõik miljon pikslit müüdi maha kõigest mõne kuuga, sealhulgas viimane piksel leidis omaniku läbi eBay oksjoni, kus hinnaks kujunes üüratud 38 100 dollarit. Seega kogu teenistuseks jäi 1 037 100 dollarit.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...