Ajakirjanik jäi vahele Pokemonide püüdmisega keset USA valitsuse ISIS-e teemalist pressikonverentsi

See oli väga ebatavaline moment USA välisminsiteeriumi pressiesindajale John Kirby
See oli väga ebatavaline moment USA välisminsiteeriumi pressiesindajale John Kirby

USA välisministeeriumi pressiesindaja John Kirby, kes andis ülevaadet ISIS-e ja terrorismivastasest operatsioonidest, oli sunnitud pressikonverentsi korraks katkestama, kui märkas, et üks ajakirjanik püüab samal ajal Pokemone.

«Sa mängid seal seda Pokemon’i mängu, on ju nii?», küsis konverentsi andev Kirby ajakirjanikult, millele üllatunud reporter vastas: «Ma lihtsalt hoian silma peal»

Nagu professionaalsele poliitikule omane, viis Kirby sujuvalt arutelu tagasi pressikonverentsile ja jätkas rahvusvahelise terrorismivastase võitluse teemadega. Ta ütles: «See on oluline meeldetuletus – me teame, et see ei ole lihtne. Me mõistame, et see on väljakutse, ja me mõistame, et on vaja veel palju teha. See ongi põhjus, miks me peame kohtuma ja jätkama koostööd meie koalitsioonipartneritega, et võita Daesh [ISIS – toim.]»

Kuid varsti olid Kirby mõtted taaskord Pokemon Go mängul ning ta küsis ajakirjanikult: «Said siis mõne Pokemon’i kätte ka?». «Ei. Levi on väga halb,» vastas ajakirjanik, mille peale Kirby muiates lohutas reporterit, öeldes: «Mul on sellest väga kahju!»

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.