Kannibalismis kahtlustatav mees keetis köögis oma ohvrite pead supiks, enne kui need potist alla lasi

Selles Peterburis asuvas paneelmajas inimsöömises kahtlustatav tappis oma korterikaaslased. Keetis nende pead supiks ja lasi need WC-potist alla.
Selles Peterburis asuvas paneelmajas inimsöömises kahtlustatav tappis oma korterikaaslased. Keetis nende pead supiks ja lasi need WC-potist alla.

Peterburis elav 64-aastane mees rääkis vene uurijatele, et ta tükeldas ohvrite kehad saega ja selleks olevat inspiratsiooni saanud erinevatest õudusfilmidest. Pärast seda keetis ohvrite pead supiks, et saaks need WC-potist alla lasta.

Siiski pead jäid liiga suureks ning need ummistasid nõukogudeaegse maja kanalisatsioonisüsteemi. Kui torulukksepad tulid ummistuste põhjusi ja torusid uurima, siis nad tegid õudsa avastuse. Politsei suutis tuvastada korteri, kust kehaosad kanalitsiooni jõudsid.

Korteris elav mees tunnistas koheselt, et tappis mehe ja naise, kellega ta koos elas. Põhjuseks olevat olnud alkohol. Mehe endi sõnul korterikaaslased olid lausalkohoolikud ja ta oli väsinud igapäevasest pidutsemisest.

Meest ei ole varasemalt kriminaalkorras karistatud. Mehele on praeguseks esitatud süüdistus tahtlikus tapmises ning käib ka uurimine, kas mees sõi oma ohvrite liha pärast kehaosade keetmist.
Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...