Google Maps kaartidelt leiab kujundi, kus Androidi maskott urineerib Apple’i logo peale

Androidi ja Apple’i vaheline konkurents on võtnud uue ja huvitava pöörde – Google Maps kaartidelt leiab kujundi, kus Androidi maskott urineerib Apple’i logo peale.

Kujund asub Pakistani linnast Rawalpindist lõunas ning nähtav ainult traditsioonilise kaardivaatega (satelliit – ja maastikuvaatel kujundit näha ei ole). Kõige iroonilisem olukorra juures on, et nii Google Maps kui ka Android, kuuluvad Google’ile.

Kas tegu on Google’i alatu reklaamnipiga või soovitakse nii konkurentidele «ära panna?».

Google Maps kaartidelt leiab kujundi, kus Androidi maskott urineerib Apple logo peale.

Google Maps kaartidelt leiab kujundi, kus Androidi maskott urineerib Apple logo peale.

Google’i pressiesindaja sõnul ei ole ettevõte kuidagi antud kujundiga seotud, vaid see on lisatud suvalise Google Maps kasutaja poolt. «Me vaatame läbi kõik muudatused, aga siiski aeg-ajalt lipsab läbi mõni ebatäpne või ebasobiv parandus», öeldi veebilehele Mashable antud intervjuus.

Google’i sõnul eemaldati viga koheselt, kui sellest saadi teada, aga artikli kirjutamise ajal (17:30, 24. aprill) oli kujund siiski Google’i kaartidel olemas ning seda saab igaüks vaadata SIIT.

 

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...