Arendati välja naistele mõeldud kondoom, mis tagab õrnema sugupoolele alati õnneliku lõpuga voodimängud

Kui varasemalt langes kondoomi kasutamise vastutus suuremalt jaolt mehele, siis nüüd on magamistoa mänguväljakutel pooled vahetumas. Ettevõtte VA w.o.w. sõnul nad arendasid välja naistele mõeldud kondoomi, mis tagab õrnema sugupoolele alati õnneliku lõpuga voodimängud. Muidugi kaitseb kondoom ka suguhaiguste eest ning aitab vältida rasestumist. 

Tegu on nutikondoomiga, mille väliskihil olevad miniatuursed vibraatorid aitavad naistel suurendada orgasmi saamise võimalust. Põhimõtteliselt on tegu nii kondoomi kui ka omamoodi seksleluga.

Orgasm garanteeritud

Arendajate sõnul garanteerib uus innovaatiline toode naistele alati orgasmi, vähemalt nii kinnitavad praegused uuringud. Protototüübi testimisel osales 50 naist, kellest esimesel kasutuskorral said orgasmi 70% osalenutest, teisel korral 84% ja neljandal kasutuskorral olid kõik naised vähemalt korra käinud ära «paradiisis».

Seega toode on esmapilgul paljulubav ja kui garanteeringud peavad paika, siis see võib tulevikus vähendada suguhaiguste levikut kui ka tahtmatuid rasedusi, sest kondoomi kasutamine muutub veelgi mõttekamaks.

Kahjuks praegu tuleb toodet veel oodata, enne kui seda proovida saab. Vastavate lubade ja litsentside saamisega läheb veel aega ning arvatavasti Euroopa turule jõuab toode järgmise 12 kuni 18 kuu jooksul.

VIDEO

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...