5 superstaari ja tuntud inimest, kes pidavat voodis olema kohutavad kobakäpad

Nick Carter'ile, ansambli Backstreet Boys üks liikmetest, ei avaldud Paris Hiltoni etteasted voodis mitte mingisugust muljet.
Nick Carter'ile, ansambli Backstreet Boys üks liikmetest, ei avaldud Paris Hiltoni etteasted voodis mitte mingisugust muljet.

Superstaarid tunduvad olevat ideaalsuse kehastused, aga siiski on nad lihast ja luust inimesed, kes ka eksivad ning neil on samasugused vead ja puudujäägid nagu meil kõigil. Ja mis on superstaariks olemise kõige suurem miinus – kõik puudujäägid ja vead jõuavad ka avalikkuse ette ning satuvad väga karmi kriitika alla, nagu ka seekord. Siinkohal kritiseeritakse nende oskusi voodis.

Hugh Marson Hefner

Hugh Hefner

Praeguseks 88-aastane Playboy Enterprise looja ja juht ning Playboy häärberi omanik Hugh Marson Hefner olevat kuulujuttude järgi voodis väga halb, vähemalt seda väidab Crystal Harris – üks paljudest Hefneri armukestest.

Harrise sõnul oli tema armuelu Hefneriga enam kui kohutav ning mees pidas voodis vastu kõigest mõne sekundi. Lisaks kritiseeris naine Hefneri keha ning kombeid, öeldes, et mees ei võtnud kunagi riideid seljast ja ta ei näinud kordagi Hefnerit alasti.

Paris Hilton

Paris Hilton

Nick Carter’ile, ansambli Backstreet Boys üks liikmetest, ei avaldanud Paris Hiltoni etteasted voodis mitte mingisugust muljet. Mehe sõnul ei seksinud nad kunagi kainelt, sest Paris Hilton oli pidevalt väga purjus või pilves.

Õli valasid tulle ka fännid ja vihkajad, kes pärast Paris Hiltoni skandaalset seksivideo lekkimist avaldasid arvamust, et lindi järgi paistvat Hilton voodis täielik kobakäpp ja tuim tükk.

50 Cent

50 cent

50 cent, kes nii muusika kui ka ärimaailmas on nagu kala vees, olevat voodis nagu kala kuival. Linad ei olevat mehe mänguväljak, vähemalt nii väidab üks tantsija, kes on löönud kaasa mitmes 50-centi muusikavideos.

Tema sõnul mehine ja muskulaarne räppar, kellel kohe-kohe turjal 40 eluaastat, käitub armuelus nagu 14-aastane pubekast nohik. Kui hakkas asjaks minema, siis mees eelistas rääkida ja vestelda ning häbenes ja rikkus kõik ära.

Pärast suure surmaga teo-tegemist ei saanud tüdruk ikka rahul olla ning andis mehele 10 punkti skaalal hindeks 3 ja seda ainult sellepärast, et mees olevat olnud tõeline härrasmees.

Angelina Jolie

Angelina Jolie

2009. aastal maailma kõige ilusamaks naiseks valitud Angeline Jolie pidavat olema voodis meritäht, vähemalt nii väitis ta eks-poiss Billy Bob Thorton: «Temaga seksimine oli nagu seksimine diivaniga». Mees lisas, et Jolie pidavat olema üks igavamaid ja kinniseid inimesi voodis, ometi avalikkuse ees levivisid jutud, et Jolie puhul on tegu ühe avatuima ja seksilembelisema inimesega.

Charlie Sheen (Carlos Irwin Estévez)

Charlie Seen

Charlie Sheen, üks peaosaline menusarjast «Kaks ja pool meest», sattus samuti avaliku kriitika alla, kui tema eks-naine Denise Richards ütles intervjuus, et mees olevat täielik egoist, keskendudes voodis ainult oma naudingu saamisele. Lisaks olevat mehel «hobi» keset armumänge vaadata samal ajal pornot.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...