Mees üritas end uputada, kui nägi esimest korda oma tulevast abikaasat vanemate korraldatud pulmas

Pulmasid ja abielu peetakse üheks tähtsaimaks ning õnnelikumaks sündmuseks elus, aga vahest võib see olla võrdväärne surmanuhtlusega, vähemalt peaaegu nii oli ühele mehele.

Hiinas, Hubei provintsis nägi 33-aastane Kang Hu esimest korda oma tulevast abikaasat. Kuna ta ei olnud nähtuga rahul, siis otsustas teha enesetapu, hüpates lähedal asuvasse jõkke. Õnneks pulmakülalised kutsusid kiirelt päästjad, kes päästsid uppuja. Mees viidi haiglasse, kus ta viibib stabiilses seisundis.

hiina1

Mehe sõnul oli enesetapukatse põhjuseks ta tulevane naine. «Ma tunnen tehtu pärast halvasti, aga kui ma nägin oma tulevast abikaasat, siis ta ei olnud selline, mida ma ootasin. Mõistsin, et see oleks halb minu mainele. Kuna vanemad olid pulmad juba korraldanud, siis ma ei näinud muud võimalust peale enesetapu.»

Mõned tunnid enne jõkke hüppamist oli mees vabandanud 30-aastase pruudi ees ning öelnud talle, et ta on liiga kole ja ta ei saa temaga abielluda.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...