Saksamaal otsitakse prostituutide testijaid

Saksamaal otsitakse prostituutite testijaid
Saksamaal otsitakse prostituutite testijaid

Veebileht kaumfich.com, mis tähendab tõlkes «osta mind», andis teada, et palgatakse täistööajaga prostituutide ja bordellide testijaid, kelle ülesandeks on anda objektiivne hinnang saadud seks-teenusele kui ka üldisele keskkonnale nagu näiteks puhtus.

Kaumfichi tegevjuhi sõnul on Saksamaal bordellid seadusega reguleeritud, aga paraku puuduvad objektiivsed hinnangud teenuste kvaliteedile. Selle ajendil soovitaksegi avada sõltumatu portaal.

«Meie pakutav teenuse oleks sarnane hotellide ülevaate teenusele. Klient saab enne lõbumaja küllastust veenduda kvaliteedis kui ka eripärades ning nii leida omale sobiv,» lisas ettevõtte tegevjuht, kes palus end kutsuda Ben’iks.

Praeguseks on juba 150 kandidaati, kellest valdav enamus on pärit Saksamaalt, aga on ka muudest riikidest, nagu näiteks Belgiast, Hollandist ja Suurbritanniast. Tööd pakutakse nii meestele kui ka naistele.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...