Naine käis poes vorsti ostmas. Sa ei usu eales, mis ta vorstist leidis

Põhja-Argentiinas elav naine Ana Josefina Mender külastas kohalikku poodi, kust ostis ka lati head chorizo vorsti. Kodus vorsti lõigates ja valmistumas maiustamiseks, pidi naine pettuma, sest avastus ajas ta vastikusest öökima. 

Nimelt vorsti seest leidis kortsus kollaseks värvunud kondoomi. Oma süngest avastustest tegi foto ning postitas selle Facebook’i allkirjaga: «Ma olen leidnud kõige jälgima ja vastikuma suitsuvorsti. See võttis mul isu pikaks ning pood, kust selle ostsin oli Luque supermark, Correntese ja Munecase piirkonnas.»

Kuna kondoom ei ole pakendis ja on täielikult lahti rullitud, siis paljude arvates on kondoomi kasutatud, enne kui see leidis tee vorsti sisse.

kondoom

MIS ON CHORIZO VORST?

Chorizo vorst on Hispaaniast pärit vürtsikas 100%-line sealiha vorst. Sobib snäkina õlle või veini kõrvale, kui ka leivale, kastmetesse vms. Chorizo vorsti puhul on väga oluline, et küpsetamisaeg oleks väga lühike, sest ainult nii säilub vorsti mahlasus.

Chorizo vorsti on mitut tüüpi. See võib olla täiesti värske, aga sel juhul enne söömist tuleb vorsti keeta või küpsetada. Euroopas enamjaolt toorest vorsti ei ole, vaid Chorizo on kas hapendatud, soolatatud või suitsutatud.

Hispaanias kasutatakse sügavpunase värvi ja maitse saavutamiseks paprikat, Mehhikos ja teistes Lõuna-Ameerika riikides tšillipipart. Samuti Mehhikos kasutatakse äädikat erinevalt Hispaanias kasutatavast valgest veinist.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...