Arva, kuidas see mees teenib ainult pidutsedes aastas $250 000 – ja ta ei ole näitleja filmist «Pohmakas»

Thaddeus Kalinoski näeb välja nagu tegelaskuju Alan filmist «Pohmakas». Teenib sellega aastas pidutsedes üle 250 000 dollari.

Endine hotellijuhataja elab nüüd Las Vegases, teenib aastas 250 000 dollarit ja ainult seepärast, et näeb välja nagu näitleja Zach Galifianakis, kes etendas Alani rolli filmis «Pohmakas».

38-aastane Thaddeus Kalinoski sõnul sai kõik alguse sellest, kui naine ta maha jättis. Mehe masendust ja depressiooni aitas leevendada liigsöömine ja joomine, mis tõstis ta kehakaalu 10 kilogrammi võrra. «Ühel päeval, kui ma ei olnud ajanud habet mitu nädalat, vaatasin peeglisse ning mõtlesin: Oota! Ma näen välja nagu Alan filmist Pohmakas», ütles Kalinoski.

Mees testis oma uut väljanägemist alguses USAs Atlantic Citys, kus pettemanööver töötas edukalt ning edasi otsustati siirduda koos sõbraga Las Vegasesses. Ka seal sujus kõik õlitatult – inimesed ostsid Kalinoskile jooke, maksid raha fotode tegemise eest ning tüdrukud hullusid.

Järgmisena rajati ettevõte, mis tegeleb poissmeeste kui ka tüdrukute õhtute korraldamisega, kus Kalinoski on muidugi peaosas. Lõbu eest tuleb välja käia rohkem kui 1000 dollarit.

Mehe välimus on niivõrd sarnane näitleja Zach Galifianakis omale, et Pohmakas III võtetele palgati mees Galifianakis’e dublikandiks.

Kalinoski enda sõnul meeldib talle väga palju süüa ja juua ning seetõttu on kõige raskem säilitada praegust kaalu, vastasel juhul ei näeks ta staari sarnane välja.

Fotod

1 2 3 4 5

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...