Unistuste töö meestele? Austraalias makstakse uurijatele prostituutidega seksimise eest

Vaatamata Austraalias legaliseeritud prostitutsioonile ja bordellidele, leidub siiski ka seal põrandaaluseid lõbumaju, kus osutatakse intiimteenuseid vastava tegevusloata.

Ebaseaduslike bordellide paljastamine ja tõendamine on politseile paras pähkel, sest reeglina levib antud teenus massaazisalongides ning ilmselgelt ükski naine ei pakuks vormis politseinikule teenust.

Seetõttu on riigi palgal väike grupp uurijaid, kelle ülesanne ongi külastada asutusi, kus kahtlustatakse ebaseadusliku seksiäri ning võimalusel paljastada tegevus. Üks selline uurija on 60-aastane John (nimi muudetud), kes saab põrandaaluste lõbumajade külastamise eest riigilt palka ning peab seksima prostituutidega tõendamaks kuritegu.

Johny enda sõnul ta ei ole rikkur ega sõida Porchega, seega selle töö eest utoopilisi summasid ei maksta, aga siiski naljatades ütles, et talle makstakse selle eest, mille eest reeglina teised inimesed ise peavad maksma.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...