Miljonär kulutas kogu oma raha 75 kasulapse kasvatamisele

Hiinlanna Li Lijuan'i suur pere
Hiinlanna Li Lijuan'i suur pere

46-aastane hiinlanna Li Lijuan investeeris 1980. aastatel söekavandusse, mis tõi talle sisse miljoneid. Kuni 1994. aastani ta ei teadnud, mida rahaga teha, aga siis otsustas adopteerida orvu.

Sellest sai omamoodi hobi ja sõltuvus ning ta otsustas võtta oma hoole alla veel 74 orbu. Enamuste laste vanemad olid surnud või neist loobuti, kuna lapsed põdesid raskeid haigusi, mille ravimiseks läks vaja kalleid operatsioone ja ravimeid.

Kahjuks söekaevandus suleti ning see viis hiinlanna 300 000 dollari suuruse võlani. Teised pered soovisid naist aidata, soovides osasid lapsi omale, aga kuna ükski lastest ei olnud ametlikult orb, siis seetõttu hiina seaduste järgi ei saa ühtegi last ametlikult teiste hoole alla anda.

Oma suure pere säilitamiseks pidi Lijuan müüma maha enamus oma varadest. Lisaks sai ta ka annetusi erinevatel heategevusorganisatsioonidelt, kuid see ei olnud kaugeltki piisav, sest ka Lijuan põeb mitmeid raskeid haigusi s.h. varajases staadiumis lümfoomi.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...