Ryanair plaanib hakata pakkuma odavlende Euroopa ja USA vahel kõigest 20 euro eest.

Ryanair'i lennuk. Allikas: Ryanair.com
Ryanair'i lennuk. Allikas: Ryanair.com

Iiri odavlennufirma Ryanair plaanib hakata pakkuma lende Euroopast Ameerikasse, kus odavamate piletite ja marsruutide hind jääb 20 euro piirimaile.

Esialgsete plaanide kohaselt saaks lennata vähemalt 14 erinevasse sihtkohta USA-s ning samapaljudesse ka Euroopasse, mille hulka kuuluvad suurlinnad, nagu näiteks New York, Boston, Miami, Chicago, London, Dublin ja Berliin.

Kiirustada ei ole mõtet, sest plaan saaks teoks alles järgmise nelja kuni viie aasta jooksul, sest hetkel Ryanairil puuduvad lennukid, mis oleksid võimelised lendama 6-tunniseid või pikemaid marsruute.

Sarnase strateegiaga on lennufirmad varemgi tulnud turule, aga paraku kõik ebaõnnestusid – lõpetasid lennuliidid või üldse sootuks tegevuse. Ryanair’i reklaamiosakonna juhataja Kenny Jacobsi arvates seda Ryanairiga ei juhtu, kuna nende nimi ja bränd on tunduvalt tugevam ja atraktiivsem.

Siiski oleks tegu väga hulljulge ja märkimisväärse otsusega, sest samadel marsruutitel lendavad suured ja tuntud lennufirmad, nagu näiteks British Airways, American Airways ja Virgin Atlantic, mis on toonud antud lennuliinide eest suuri rikkusi ning ega nemadki kõrvalt vaataks, kuidas nende turuosa märkimisväärselt väheneb.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...