Leia oma kadunud telefon koheselt selle lihtsa Google triki abil

Lihtsalt trüki Google otsingusse fraas «find my phone» ja Google hakkab positsioneerima Sinu telefoni
Lihtsalt trüki Google otsingusse fraas «find my phone» ja Google hakkab positsioneerima Sinu telefoni

Kui järjepidevalt unustad, kuhu oma telefoni jätsid, siis nüüd on põhjust rõõmustada, sest Google lisas oma otsingumootorisse telefoni leidmise funktsiooni.

Lihtsalt trüki Google otsingusse fraas «find my phone» ja Google hakkab positsioneerima Sinu telefoni. Ilmselgelt peab olema seadmel sisselülitatud GPS, aktiivne internetiühendus ning Google kontoga sidumine, aga viimased kaks on tänapäeval täiesti standardsed.

Kui telefon leitakse, siis kuvatakse asukoht umbes 20 kuni 30 meetrise täpsusega ning võimalik on telefonile ka helistada. Nii leiad tuppa kaotatud seadme hõlbsalt ja kiirelt.

Asukoha tuvastamine ei ole midagi uut ja murrangulist. Juba varasemalt oli võimalik läbi Google tuvastada oma telefoni asukoht ja vajadusel helistada, aga enne tuli seda teha läbi Google Android-seadme haldur menüü, mis oli suhteliselt tülikas, siis nüüd piisab kõigest kolmest otsingusõnast.

Funktsioon töötab ainult Android operatsioonisüsteemiga seadmetel ja telefonile. Proovimiseks klõpsa SIIN.

Google - Find My Phone

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...