Meie keha on kaup, millel on olemas ka hind. Vaata, kui palju meie keha on väärt.

Elul ei ole hinda – see on hindamatu, aga meeldigu see meile või mitte, siis tegelikkuses on meie keha kaup, millel on siiski olemas hind. Olenevalt kehaosast või siseorganist, selle vanusest ja kvaliteedist, võib see väärt olla kuni 145 000 eurot.

Raha meelitab alati inimesi ja ärimehi, kes soovivad rikastuda ja seetõttu on saanud kehaosadest ning siseorganitest suur tööstus ja tekkinud siseorganite must turg.

Arenenud ühiskondades on organidoonorlus ja – siirdamine väga rangelt reguleeritud, aga kolmanda maailma riikides, kus on suur korruptsioon, kaos ja vaesus, on see täielikult kuritegelike organisatsioonide kontrolli all. See on miljardite dollarite äri.

Organeid võetakse sunniviisiliselt nii elusatelt inimestelt kui ka surnukehadelt, aga samas ostetakse ka vaestelt «kommiraha» eest. Pole harukordne, kui vaestes Aafrika või Aasia riikides müüakse maha üks neer kõigest mõne tuhande euro eest, samal ajal vahendaja saab sama kauba eest kümneid, kui isegi mitte sadu tuhandeid eurosid.

Siinkohal toomegi infograafiku, mis iseloomustab inimese keha kui kaupa ning selle hinda. Hindade aluseks on keskmised hinnad organite mustal turul. Lisaks organitele, vaatleme ka inimese kehas olevaid väärismetalle, kui palju on võimeline inimene kehasoojusega elektrit tootma ning kui suur on meie aju mälumaht.

Infograafiku koostas veebileht Buddy Loans.

Infograafik

keha

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...