72% naiste arvates näeb just selline välja ideaalne mees, väidab viimane uuring

Ühendkuningriikides korraldati uuring, mille alusel pandi kokku kõige ideaalsem mehetüüp, mida naised eelistavad.

Kõige enne küsiti meestelt, mis nad arvavad, millist mehetüüpi naised kõige rohkem eelistavad. Saadud vastuste alusel koostati lihtne ideaalmehe kujund. Meeste arvates meeldib naistele mees (alumisel fotol vasakpoolne), kellel on Justin Bieberi soeng, Gerard Butleri nägu, Hugh Jackmani käed, David Gandyse ülakeha ning Cristiano Ronaldo jalad.

Sama küsimus esitati ka naistele ning tuelmused erinesid märgatavalt. Naiste arvates näeks ideaalne mees välja prints Harry juuste, James Cordeni näo, Paddy McGuinessi käte, Ben Coheni keha ja Jonathan Rossi jalgadega.

Ideaalne Mees

Sellist tavalist «mees tänaval» mehetüüpi eelistas koguni 72% Suurbritannia naistest. Kindlasti on uuringus mõningaid puudujääke, aga siiski annab aimduse, et ideaalne mees ei pea ilmtingimata olema superstaari välimusega kaanestaar.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...