KOHUTAV LEID: Rumeenia kuurortlinnas prooviti müüa 35 aasta vanust liha

  3

Rumeenia politsei tegi kohutava avastuse, kui rutiinse maksupettuste kontrolli käigus Rumeenia kuurortlinnast Costantast leiti viis tonni külmutatud liha, mis oli üle 35 aastat vana ning valmis minema koheselt müügiks. Õnneks jõudsid politseinikud enne jaole.

Liha kuulus mitmete kesklinna poodide omanikule ja suurärimehele Razvan Dimoftache’le (fotol), kes proovis ametivõime eksitada, esitades neile liha kohta võltsitud sertifikaadi, mis näitas, et liha on täiesti värske ja söögikõlbulik.

Laboratoorsete uuringute käigus tehti kindlaks, et liha külmutati juba 80ndatel. Lisaks avastati, et 6 aastat tagasi sulas liha üles, taaskülmutati ning müüdi Dimoftache’le, kes plaanis liha maha müüa juba järgnevate nädalate jooksul.

Dr. Lolita Poescu sõnul oleksid tagajärjed võinud olla väga kohutavad. «Liha oli täiesti söögikõlbmatu ning sellega oleksid võinud kaasneda mitmed terviseriskid või isegi lõppeda surmaga,» lisas doktor.

   2

1

4

5

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...