Kuidas trenni tehes kaotada kaalu minimaalse ajakuluga

Sul ei ole aega trenni tegemiseks? See on lihtsalt vabandus! Jälgi järgnevat kolme ülilihtsat nippi ning Sul on piisavalt aega trenni tegemiseks, sealjuures kaotad kehakaalu ja inetud rasvavoldid minimaalse ajakuluga.

#1: MURETSE SAMMULUGEJA

Sul tõesti ei pruugi olla piisavalt aega igapäevasteks treeninguteks, aga siis tuleb meile appi nutimaailm. Investeeri paarkümmend eurot lihtsasse sammulugejasse või tõmba täiesti tasuta Runtasticu rakendus oma nutitelefoni. Sel juhul saad jälgida mitu sammu oled päevas teinud.

Eesmärgiks peaks olema 10 000 sammu päevas. Kui samme on vähem, siis tule üks peatus varem bussilt maha ja jaluta koju või tee õhtune kasvõi 10-minutiline jalutuskäik. Su keha tänab Sind, enesetunne läheb paremaks ning põletad ühtlasi ka kaloreid.

#2: VARIEERU TREENINGU INTENSIIVSUST

Kui muudad treeningu ajal pidevalt intensiivsust, siis põletad rohkem kaloreid ja saad lühema treeningajaga sama tulemuse, kui tavapärase treeninguga.

Näiteks joostes jookse üks lõik aeglaselt ja teine kiirelt. Seda tuntakse HIIT ehk High Intervall Intensity treeningu nime all.

Selle plussiks on veel see, et rasvad põlevad ka pärast treeningsessiooni lõppu.

#3: MAKSIMAALSED RASKUSED

Kindlasti rebi ka rauda. See kehtib nii naiste ja meeste kohta ning proovi anda maksimaalne pingutus.

Mida rohkem pingutad, seda efektiivsem on trenn ja seda vähem kulutad aega treeningu peale.

Kokkuvõtvalt: Iga päev võiks inimene vähemalt 30 päeva tervislikult liikuda – pole vahet kas jooksmine, ratas või jalutamine. Mõistagi esimesed kaks on efektiivsemad, kui kolmas, aga näiteks kui jaotad 10 000 sammu päeva peale ära, siis võid mõned päevad olla täiesti trennivaba, ilma, et «treening» oleks jäänud tegemata.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...