VEIDER JAAPANI TELESHOW: mees saab peenise-massaaži samal ajal kui laulab karaoket

Jaapan on väga kummaline koht ja oleks väga huvitav teada, millal lõppevad jaapanlaste veidrused. Praeguse seisuga lõppu ei paista – vastupidi, mõeldakse uusi lollusi välja.

Viimase hitina lasti käiku tele-show «Sing What Happens», kus võistlejad laulavad karaoket, mis on Jaapanis väga populaarne harrastus. Tundub täiesti normaalne? Jah, aga konksuks on shows olev naine, kes masseerib mehe peenist, samal ajal kui mees karaoket laulab.

Mängu mõte on demonstreerida oma karaoke laulmise oskusi. Kui suudad laulda ilma, et hääletoon muutuks, kostuksid mõnust möirged, läheksid sõnad sassi või lõpetaksid «laadungi» enne laulu lõppu, siis oled üks kõva karaoke laulja ja üldse suur tegija, vähemalt Jaapanis.

Olgu öeldud, et laadungeid enne laulu lõppu pidavat tulema sama palju kui seeni pärast vihma. Nagu järgnevatel tegelastel.

karaoke1 karaoke2 karaoke3

VIDEO

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...