Google’i üks tegevjuhtidest tarvitab iga päev üle 100 erineva tableti, et saavutada surematus

Bill Maris kulutab iga päev üle 1000 dollari ravimitele ja preparaatidele, jõudmaks ihaldatud eesmärgini - saada surematuks
Bill Maris kulutab iga päev üle 1000 dollari ravimitele ja preparaatidele, jõudmaks ihaldatud eesmärgini - saada surematuks

Üks Google’i tegevjuhtidest, Bill Maris, kulutab iga päev tohutuid summasid erinevatele preparaatidele ja tablettidele, et jõuda oma ihaldatud eesmärgini – saada surematuks.

Mees tarvitab iga päev üle saja erineva tableti ja kapsli, mis aitavad võidelda vanusega seotud haiguste vastu, nagu näiteks südamehaigused, mälu, silmad ja seksuaaltervis. Eesmärgiks on elada vähemalt niikaua, kuni leitakse viis surematusele.

Mehe «hobi» ei ole odav. Iga päev kulub ravimitele ja preparaatidele üle 1000 dollari (930 euro) ning see sisaldab umbes sadakond erinevat tabletti, millest esimesed 30 võetakse hommikul ja ülejäänud 70 tabletti jooksvalt päeva vältel.

Mehe elu on läinud natuke lihtsamaks, sest võrreldes praegusega, tuli varasemalt iga päev krõbistada üle 250 tableti, aga õnneks mees leidis viisi, kuidas kombineerida osad tabletid üheks.

Mehe endi sõnul maksab meetod talle juba praegu rasvaseid intresse. Vaatamata sellele, et ta on 67-aastane, tunneb ta ennast nagu hilistes 40-ndates. Olgu öeldud, et lisaks ravimitele, on mehel väga karm, aga kummaline dieet, mis sisaldab suhteliselt palju suhkrut.

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...