Naine avastas, et tal on kaks vagiinat

Cassandra Bankson
Cassandra Bankson

Cassandra Bankson on 22-aastane tüdruk, kes teenib elatist omanimelise YouTube kanalil, jagades erinevaid ilunippe kui ka inspireerivaid videoid. Viimases videos räägib naine, et tal on kaks vagiinat.

Ainulaadse avastatuse tegi, kui külastas pidevate seljavalude pärast arsti, arvates, et tal on neerudega midagi korrast ära. Magnetresonantstomograafias selgus, et et naisel on ainult üks neer, aga kaks vagiinat, kaks emakakaela ja kaks munajuha.

Antud anomaalia nimi on uterus didelphys ja seda esineb umbes üks kord 3000 naise kohta. Reeglina seda ei avastata enne rasedust või mõne muu tervisekontrolli käigus.

Nüüd on naise terviseprobleemidele leitud põhjus ja see ka ühtlasi selgitab, miks naisel oli ühe kuu jooksul kaks menstruaaltsüklit.

Naise enda sõnul ei ole see talle probleemiks kunagi olnud ega hakka olema ka nüüd. Pigem on ta mures puuduva neeru pärast.

VIDEO

Kui Sulle meeldis, mida lugesid, siis liitu meie Facebook'i fännilehega aadressil https://www.facebook.com/ajaviide.ee/ või laigi/jaga artiklit sõpradega allolevate nuppude kaudu.Sulle võib veel meeldida...